top of page

 

 

SOPHIE HOLMES – NATIVE SPEAKER – WARSZAWA
 
Sophie Holmes to wyjątkowa szkoła języka angielskiego, w której każdy nauczyciel to native speaker. Warszawa jest miastem, w którego okolicy znajduje się nasza szkoła oferująca zajęcia z języka angielskiego wszystkim osobom, na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy miejscem Twojego zamieszkania jest właśnie Warszawa, czy jakiekolwiek inne miasto znajdujące się w województwie mazowieckim, z nami zaczniesz już wkrótce mówić biegle po angielsku.
 
Każdy English speaker, który pracuje z nami, pochodzi z kraju anglojęzycznego i przyjechał do miasta Warszawa, by spełniać się jako nauczyciel języka angielskiego. Native speaker, który zna perfekcyjnie angielski, podczas zajęć indywidualnych one-to-one podzieli się z mieszkańcami miasta Warszawa i okolic opowieściami o swoim kraju, kulturze i doświadczeniach. Konwersacje z osobą taką jak native speaker są niepowtarzalną okazją do tego, by w krótkim czasie zacząć swobodnie komunikować się w języku obcym. 


Angielski jest językiem, którym każdy nasz native speaker posługuje się na co dzień. Zapraszamy na angielski zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorosłych, których miejscem zamieszkania jest Warszawa lub inna miejscowość w województwie mazowieckim. Profesjonalny native speaker prowadzący zajęcia w okolicy miasta Warszawa oferuje angielski jako drugi język, angielski biznesowy, przygotowanie do wszystkich egzaminów z angielskiego oraz zajęcia z literatury anglojęzycznej.
 
Oferujemy:
 

  • pierwszą lekcję zupełnie za darmo;

  • zajęcia indywidualne z native speakerem;

  • intensywny kurs Business English;

  • zajęcia dla dzieci, nastolatków i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania;

  • profesjonalne przygotowanie do dowolnego egzaminu językowego;

  • zajęcia weekendowe dla zapracowanych;

  • zajęcia z klasycznej literatury anglojęzycznej;

  • elastyczny kalendarz, dopasowany do Twoich potrzeb.

 
Spotkaj się z nami na pierwszej darmowej lekcji i przekonaj się, że prowadzone przez nas zajęcia są właśnie tym, czego poszukujesz.

 

bottom of page