top of page

Nasza Szkoła

Nasza szkoła rodzinna zapewnia domową atmosferę i od 1 do 1 szkolenia od podróżników z całego świata. To nie tylko daje wgląd w ich kulturę, ale także szansę usłyszeć i zrozumieć różne akcenty.

Uczniowie w różnym wieku i na różnych poziomach dołączają do nas, ucząc się od 1 do 1 spośród różnych native speakerów. Począwszy od dzieci, młodzieży i dorosłych, każdy jest mile widziany. Aby rzucić okiem na to, czego możesz się spodziewać, oferujemy bezpłatną pierwszą lekcję.

Nasi Studenci
Nasz Misja

Naszą misją jest stworzenie drugiej lanuage dostępnej dla każdego, począwszy od każdego wieku. Pomagamy nie tylko w mówieniu, ale także w zrozumieniu języka, a także w przekazywaniu wiedzy i doświadczeniu z różnymi akcentami. Będziesz miał także okazję nie tylko poznać różne miejsca, ale także podzielić się informacjami na temat polskiej kultury i gościnności, a wszystko to w pięknym otoczeniu polskiej wsi.

Nasi Nauczyciele

Z naszymi nauczycielami z całego świata Native Speakerami zdobędziesz niewiarygodne doświadczenie, że świat jest mały. Przygotują oni i podzielą się z Państwem prezentacją swojego kraju. Nasi Native Speakers często się zmieniają, więc zawsze będziesz coś nowego i pasjonującego.Spotkasz przyjazne nastawienie i nauczysz się czegoś więcej niż tylko języka.

bottom of page