top of page

Native Speakers only dla każdego.

Dzieci dopiero zaczynają przygodę z nauką angielskiego: tworzymy więc dla nich domową, przyjazną atmosferę do nauki z Native Speakerami.

Nastolatkowie: Zajęcia z Native Speakerami dostosowane są do tego, co lubią, aby zawsze ich zaciekawiać i zachęcać do dalszych kroków w nauce języka angielskiego.

Dorośli: zajęcia z Native Speakerami zawsze są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb; początkującego, odświeżającego stare umiejętności,poznającego angielski biznesowy lub konwersując.

Uczyć się angielskiego

Angielski - Native Speakers only

Każdego dnia więcej ludzi uczy się drugiego języka. Ponieważ język angielski staje się tak popularny, otwiera nową erę komunikacji; Znajomość angielskiego zapewnienia dzieciom dobry start w życiu, dorosłym otwiera nowe możliwości oraz zwiększa liczbę międzynarodowych przedsiębiorstw

 

W dziedzinie biznesu coraz powszechniejsza staje się komunikacja wielojęzyczna. Możliwość dzielenia się i komunikowania w języku angielskim może przynieść niezliczone korzyści dla firmy, a także zapewnić Twojemu biznesowi zupełnie nowy sposób interakcji i wzajemnego zrozumienia.

Pracujemy nad przygotowaniem do każdego egzaminu na dowolnym poziomie. Posiadanie zdanego egzaminu, potwierdzającego znajomość języka może być pomocna w osiągnięciu sukcesu zawodowego. Zdobycie kwalifikacji, zwiększają nie tylko umiejętności językowe, ale otwierają nowe perspektywy, szczególnie na rynku pracy.

Ćwicząc angielski, czytanie literatury klasycznej pozwala docenić głębię i bogactwo języka, a także zmiany, jakich dokonał przez lata. Transkrypty radiowe są również używane jako materiał do czytania, aby rozwinąć prawdziwe zdolności konwersacyjne, nauczyć się nowych słów i uzyskać pełne zrozumienie struktury zdania i składu języka angielskiego jako całości.

Angielski jako drugi język

 

Angielski dla Biznesu
Przygotowanie do Egzaminów
Angielska literatura
bottom of page